پاسخ یک سوال درباره ی ولایت فقیه

ولایت فقیه تنها حکومتی است که در آن به مردم ظلم سیستماتیک نمی شود
دموکراسی نوعی دیکتاتوری است.دیکتاتوری رسانه.در حکومتهایی که بر اساس دموکراسی تشکیل می شوند ادعا این است که همه چیز براساس رای مردم به وجود می آید اما هیچکس نمی گوید چرا پس از سالهای متمادی هنوز هم قدرت فقط در دست دو حزب دست به دست می شود و جریان سومی وجود ندارد.این دو حزب ارادت ویژه ای به صهیونیزم بین الملل دارند و رهبران این دو حزب که رئیس جمهور کشور هایشان از بین آنها انتخاب می شود عموما جزء گروههای فراماسون می باشند و...
بررسی ها نشان می دهد که در کشورهایی که دموکراسی و رای مردم در آنها مهم است تبلیغات و رسانه در سرنوشت انتخابات ها حرف اول و آخر را می زند نه صلاحیت کاندیداها یا رای مردم. هر کسی که پول بیشتری داشته باشد و بتواند با قدرتهای تبلیغاتی ارتباط برقرار کند برنده ی انتخابات خواهد شد و این مسئله باعث می شود که افرادی زمام امور را در دست بگیرند که با کانون های قدرت و ثروت که عموما در دست صهیونیست ها هستند پیوند برقرار کند.
شاید صحبتهای مرداک رئیس تلوزیون فارسی وان را شنیده باشید که ادعا می کرد 90 درصد اخبار دنیا را او و رسانه های وابسته به او تولید می کنند.در حقیقت مردم دنیا چیزی را می دانند که او و گروه همکار وی بخواهد و حتی اگر اتفاق مهمی در دنیا رخ بدهد و آنها نخواهند کسی از آن مطلع نخواهد شد.
در مقابل در مدل ولایت فقیه زمام امور در دست ولی فقیه است.کسی که از تمامی مردم عصر و زمان برای زمام داری صلاحیت بیشتری دارد.مانند سردمداران غرب برای رئیس شدن به کسی پول نمی دهد بلکه کسانی او را برمی گزینند که برای این گزینش و این سمت پول دریافت نمی کنند.آنها که دست به این انتخاب می زنند افراد صالح و با ایمانی هستند که از طرف مردم انتخاب شده اند و عضویت آنها  در مجلس خبرگان منافع مادی برایشان ندارد.
ولی فقیه به دنبال پول نیست و برای خودش کاخ و ویلا نمی سازد بنابراین منافع کشور را فدای افراد پولدار نمی کند. شجاع است بنابراین در برابر تهدیدات کم نمی آورد مدیر و مدبر است بنابراین در زمانهایی که سایر اجزای حکومت فاسد یا جاهل باشند و به خاطر منافع حزبی و گروهی به کشور ضربه بزنند او تا حد زیادی جلوی آنها را می گیرد و کشور را از این گروه های بسیار دشوار به سلامت عبور می دهد.
 در پایان ذکر یک نکته را لازم می دانم و آن این است که در حکومت اسلامی هدف رسیدن تمامی مردم عضو حکومت به خداست و این کار از طریق آگاهی روزافزون مردم امکان پذیر است در این حکومت تک تک افراد ملت می بایست پی به حقایق هستی ببرند و همه باید بدانند.اما در حکومت های غیر اسلامی بی خبر نگاه داشتن مردم ازحقایق و سرگرم کردنشان به مسائل روزمره ی زندگی از روشهای کنترل جامعه است.در جوامع غربی محل های عیاشی و خوش گذرانی (کازینو ها ، قمارخانه ها، خانه های فساد) زیبا ترین محل ها هستند و دستگاههای تبلیغاتی مدام بر طغیان غریزه پای می فشارند . این تفاوت بزرگ نقطه ی جدایی دو حکومت است و باعث درگیری و جنگ نرم دو سبک زندگی اسلامی و غربی شده است.یکی به دنبال روشنگری است و دیگری به دنبال ترویج فساد و معتاد کردن مردم.   

/ 11 نظر / 68 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شاين

سلام به وبلاگ نویس خوب کشور عزیزم ایران وبلاگ خوبی داری ، مطلب جالب بود http://shineshopnet.mihanblog.com عکس بازیگر ایرانی قبل از انقلاب رو ندیدی بیا ببین بازم بهت سر میزنم شاین

شاين

سلام به وبلاگ نویس خوب کشور عزیزم ایران وبلاگ خوبی داری ، مطلب جالب بود http://shineshopnet.mihanblog.com عکس بازیگر ایرانی قبل از انقلاب رو ندیدی بیا ببین بازم بهت سر میزنم شاین

دريا

===============سلام. خوبين؟آپم=============== =============###======##=======###====== =======#======##======##======###======= ======###=====#############==###======== ========##=####===========#####====###== ========###===================######==== ==###==##=======================###===== ===####===========================##=##= ====##====================###======###== ====#===================#######=====#=== ===##===================########====##== ===#=====####===========#######======#== ===#======###==============##========#== ===##===========================#===##== ===##==========================#====##== ====##=======================##====##=== =====##==####============####=====##==== ======##====##############=======##===== =======###=====================###====== ==========###===============###========= ============#################=========== ===================###================== ===================###================== نظر یادتون نره ها !

313

چشم پاک دختری از جمله‌ای تر مانده است""" چشم‌های پاکش اما خیره بر در مانده است روی دیوار اتاق کوچک تنهایی‌اش """ عکس بابایش کنار شعر مادر مانده است . . . یاد و خاطره شهیدان گرامی باد

313

دعوت نامه سال جدید: روزي درحال خوندن خاطرات شهدا بودم بعد اينكه تمومش كردم به اين نتيجه رسيدم كه ما شهدا رو فراموش كرديم و در خاطراتمون تبديل به فسيل شدن. خواستم از طرف شهدا اين وبلاگ رو باز كنم. آماده تبادل لينك با همتون هستيم. اگه دوست دارين مي تونين يكي از نويسندگان اين وبلاگ باشين. دوستان! شهدا رو به ياد بسپاريم به قاب نسپاريم!

313

سلام. خسته نباشین. لطفا لوگو ما رو در وبلاگتون قرار بدین. اگه در قسمت تنظیمات وبلاگ بنابر دلایلی ثبت نشد در قسمت ویرایش قالبتون قرار بدین. بسیار ممنون.

313

..........$.................## ............$.............#.....* .............$..........$$ ..............$.............$. ...............$...............$ ...............$.................$ ....$..........$...................$$ .....$.........$.......................$$$..............$$......$ ......*$$$$*..............................$$$$$$$...$$$$$......................$ .....................................................................$..........#...........$ .........$...$.......................................................$........................$ ...............................................................$..$....$......................$ ...........................................................................$....................$ .............................................................................$$.............$$ .................................................................................$$$$$$$ سلام. به روزیم. خوشحال میشیم نظرتونو درمورد مطالبمون بگین.

محمد

دیکتاتوری ولایت وقیح بسیاردردناکتر وخطرناکتراست تاجایی که باعث شده سفره دین ودینداری درایران جمع شود شماهم برای باز ماندن سایتتان راه ومستمسک دیگری پیدا کنید بروید ببینید مردم چه میخواهند ومردم کجایند